צימרים
צימר יוקרתי

צימר יוקרתי –ליהנות מכל העולמות הגליל העליון הולך ותופס תאוצה בשנים האחרונות, וממצב את עצמו בתור חבל הארץ הפופולארי והמתוייר ביותר בארץ.
המונים של מבקרים מציפים את חבל הגליל העליון כל סוף שבוע וחג ומביאים איתם רוח חדשה של שינוי ומהפיכה בהרגלי הלינה באזור.

שנות השמונים עד אמצע שנות התשעים היו שנים בהם היעד התיירותי הפופולארי ביותר ברחבי ישראל היה העיר אילת.
אלפים של מבקרים הציפו אותה ומילאו כל חלקה טובה בה. התקופה הזו הייתה גם תקופת הזוהר של בתי המלון בארץ.

בתי מלון אז נחשבו לשיא הפופולאריות והאופנתיות, והתיירים נהו אליהם בהמוניהם. אך כיום השתנו היוצרות. מאז אמצע שנות התשעים התהפכה מגמת התיירות בארץ. הגליל העליון החל לתפוס תאוצה ולהתפתח בצורה חסרת תקדים, ועם ההתפתחות הזו החלו להיפתח בצפון אלפים של צימרים בכמעט כל ישוב, וכפר.

צימר יוקרתי הינו סוג ייחודי של צימר ברמה מאוד גבוהה.
אם בעבר היחס לצימרים היה כאל בתי אירוח זולים ופשוטים, הרי שבשנים האחרונות, עם התפתחותם המואצת של הצימרים בארץ, צצו לא מעט צימרים יוקרתיים המעניקים לאורחיהם חוויה לא פחותה מהחוויה אותה תקבלו בבתי מלון יוקרתיים.

צימר יוקרתי הינו צימר מרווח, שבחלק רב מהפעמים ממוקם בתוך בקתת עץ אותנטית, בלב איזור ירוק.
אותו צימר יוקרתי יהיה מאובזר בצורה מפנקת ומקיפה, ובדרך כלל ימצא בו גם ג'קוזי. היתרון של צימר יוקרתי על חדר בבית מלון הינו האווירה האמיתית, הפסטורליה, והכי חשוב - היחס האישי והלבבי.
צימרים " ספא במורד ההר" במושב אבן מנחם הממוקם בגליל המערבי מעניקים למגוון המבקרים בהם חוויה יוצאת דופן של צימר יוקרתי ברמות הגבוהות ביותר בארץ, ובעלויות הנוחות לכל כיס.

אצלנו תמצאו צימרים מקסימים הממוקמים בתוך בקתות עץ אותנטיות, בסביבה של חורש טבעי ונוף אירופאי עוצר נשימה הצופה על הרי האזור. הצימרים שלנו מאובזרים במיטב הפינוקים שתוכלו להעלות על הדעת, בין אם מדובר בג'קוזי ספא, מרפסת רחבת ידיים, מיטה זוגית נוחה וענקית, מערכת טלוויזיה ו-DVD משובחים, מטבחון הכולל אבזור מלא ואיכותי ועוד.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה נוספת, ולהניק לכם מהשירות הנפלא והאישי אותו אנו מעניקים לכל מבקרינו הרבים.

צימר יוקרתי - צימרים ספא במורד ההר


 
צימרים ספא במורד ההר  לפרטים  נוספים בטלפון :   050-4842019  |   050-4842019
צימר וילות