צימרים
ספא

ספא – חוויה עם היסטוריה ספא הוא כינוי לטיפול על ידי טבילה במים, או כינוי לאתר המציע טיפולים כאלו.
ההיסטוריה של הספא עתיקה במיוחד, בתחילת דרכה יחסו לטבילה במי מעינות חמים וקרים סגולות מרפא.
 
טיפולי הספא היו נפוצים בעיקר בתקופת האימפריה הרומית אך עם הגיעם של ימי הביניים השתלטה הכנסייה על המרחצאות והשימוש בהם פסק. עד היום ניתן למצוא אתרים ארכיאולוגים המעידים על שימוש בספא ברחבי העולם.
 חווית הספא היא חוויה של שמחה, ושל פינוק ומנוחה.
אומנם את טיפולי הספא הבסיסיים ניתן לעשות בבית, אך בשביל לקבל את הטיפולים המתקדמים יש לפנות לאחת ממאות אתרי הספא במדינת ישראל.
 
 ואכן, התפתחה לה תעשיה ענפה שמציעה שירותי ספא במגוון של מוצרים, החל מאמבט לחות, מלחי אמבטיה, קצפים ושמנים ועד לטיפולי ספא מלאים הכוללים מסאג'ים ושהייה בסאונות ובבריכות מחוממות.
 הרעיון הכללי הוא שהייה ממושכת באמבט חם כשמסביב נרות ומוזיקה מרגיעה. כך יכול אדם להירגע, לתת מנוחה לשרירים ולהתרחק מנטאלית מהסביבה המלחיצה של הבית או העבודה.
את הגוף מושחים בשמנים שונים ובפילינג כל זמן מה, כך נופל לו העור המת והתאים שבעור מתחדשים להם במהרה. ישנם בארץ בתי ספא רבים המציעים שלל פינוקיי ספא ומסא'ז, אך לדעתי הדרך הטובה ביותר לקבל טיפולי ספא היא לשלבם עם חופשה של סוף שבוע. ואכן, ישנם מאות של צימרים לפי שעות המציעים חבילה כזאת בדיוק.
 
סוף שבוע, או אמצע שבוע בצימר יוקרתי ומפנק המלא בכל טוב לצד טיפולי ספא מפנקים הוא המתכון הבטוח להירגע מהעבודה, מהבית או מהילדים. את השילוב המנצח הזה בוחרים עשרות אלפי ישראלים מדיי שנה.
כאשר המיקום המוצלח והמועדף ביותר הוא הגליל. הגליל מציע נוף הררי מקסים, ריחוק מהרעש של העיר, אויר נקי וכל זאת לצד קירבה יחסית מהבית ושירות אדיב ומפנק.
 
 אין ספק שחופשת ספא מפנקת בגליל היא הדרך הטובה להירגע. אך מתוך אותם מאות צימרים המציעים את שירותי הספא יש אחד הבולט מעל כולם באיכות הספא ובשירות האדיב. "ספא במורד ההר" השוכן למרגלות הגליל המערבי הוא הצימר הנבחר שלנו.
חוויה בצפון - צימרים ספא במורד ההר

 
צימרים ספא במורד ההר  לפרטים  נוספים בטלפון :   050-4842019  |   050-4842019
ספא וילות