צימרים
נופש

נופש – רק ב"ספא במורד ההר" כמו כל בני האדם מסביב לעולם, גם הישראלים זקוקים למנוחה. אך בניגוד לשאר העולם ששם יש מרחבים עצומים ללא שום נפש חיה, אצלנו בארץ קצת קשה למצוא פינה שקטה כדי לנוח. אולי מסיבה זו תופעת ה - צימרים בצפון ובכל הארץ בארץ הולכת וגדלה. בניגוד לנופש בבתי מלון יוקרתיים, אנשים מעדיפים נופש קצת יותר רומנטי ופרטי בבקתה מבודדת באמצע הגליל.

יתרונם של הצימרים על פני בתי המלון השונים הוא שצימר בדרך כלל מעוצב באופן הרבה יותר אישי, לפי הטעם של בעל הבית, כך שכל אחד יכול לבחור לעצמו את הצימר המועדף עליו מתוך מגוון של אפשרויות. אך נופש אמיתי אינו מסתכם רק בלינה בתוך מבנה מיוחד אלא צריך גם לספק בידור ופעילויות מהנות על מנת להעביר את הזמן בנעימים.
לכן בבואנו לבחור את המקום המושלם לבלות בו את הנופש שלנו, יש לשים דגש על כמה מאפיינים: מיקום – אתם לא רוצים שהכניסה ל- צימר שלכם תהיה בדיוק בכניסה לצימר אחר, כי בכל זאת יצאתם לחופשה בשביל לקבל קצת פרטיות.
אביזרים – הצימר שבכוונתכם לשכור יהיה הבית שלכם לתקופה קצרה ולכן כדאי שיהיה מצויד בצורה כזו שתניח את דעתכם. כלומר טלוויזיה עם כבלים, מערכת קולנוע ביתית, מערכת סטריאו, מזגן, מטבחון, חדר שינה גדול ונוח וכמובן איך אפשר בלי ג'קוזי.
פעילויות – חוץ משינה ואכל יש עוד כמה שעות שצריך להעביר ביום, שימו לב שהצימר לא מבודד שעה נסיעה מכל מקום אלא מאפשר פעילויות שאין ביום יום כמו רכיבה על סוסים, טיולי ג'יפים או טרקטורונים וכדומה במרחק של עשר דקות נסיעה. לאחר שעברנו על כמה מהמאפיינים החשובים בבחירת צימר, הרשו לי להמליץ לכם על צימר שכולל את כל הדגשים ואפילו יותר. ב "ספא במורד ההר" שממקום במורדות הגליל התחתון יש אפשרות ליהנות מכל העולמות ביחד. גם מיקום מעולה, פרטיות ושקט מסביב, וכדי להשתחרר מכל המתחים יש אפשרות לקבל מסז' מקצועי ומפנק. לסיכום נופש אינו דבר שבשגרה ולכן מומלץ בחום לנצל כל רגע ולהזמין את הצימר שהכי מתאים לכם.
נופש בצפון - צימרים ספא במורד ההר

 
צימרים ספא במורד ההר  לפרטים  נוספים בטלפון :   050-4842019  |   050-4842019
נופש | צימרים בצפון | צימר וילות