צימרים
ירח דבש 

ירח דבש – מדהים כמה הנאות יש בחיים משותפים... חתונה היא לא דבר פשוט, המצב הטבעי של האדם מתערער ופתאום במעבר חד וללא שום אזהרות אתם הופכים מסטאטוס של רווקים להגדרה החדשה שלכם – זוג נשוי. 

השינוי הפתאומי מוליד בדרך כלל מתחים והתנהגות שלא אופיינית לכל אחד מהצדדים. 
משום כך חשבו אבותינו הקדמונים על דרך פשוטה לבשר לנו על כך שכדאי מאוד שתתחילו להתרגל אחד לשני, כי החיים הם לא תמיד ירח דבש. 
הבילוי המשותף בסטאטוס ירח דבש הוא לא רק חלום נחמד על חופשה שתמיד רציתם ולא היה לכם זמן בשבילה אלא זה דבר חשוב מאוד כמוהו, וכמו שנכנסים למקום חדש ברגל ימין, כך נכנסים למערכת יחסים של בעל ואישה בצעד בטוח ללא שום לחצים וטרדות שרודפות אחרינו ביום יום. 


לאחר שהבנו את חשיבותו של ירח דבש, מותר לציין שאחת הדרכים הטובות להעביר את הזמן המשותף ביחד היא חופשה נעימה ללא דאגות באחד מהצימרים הרומנטיים שהצפון הירוק מציע לנו. 

צימר מומלץ במיוחד הוא "ספא במורד ההר". 
הצימר המפואר והיוקרתי שלנו יספק לכם את כל מה שאתם צריכים על מנת להוציא את המקסימום מירח הדבש שלכם. חוות ספא במורד ההר ממוקמת בשיפולי הגליל המערבי ומאפשרת לנופשים בה נוף מרהיב על כל הסביבה. ממרומי בקתות הספא המפנקות שלנו תוכלו ליהנות משקיעות מרהיבות ומאווירה רומנטית בכל רגע ביום. 

בשאר הזמן האורחים שלנו מוזמנים לנצל את כל האבזרים החדישים ביותר והמתקדמים ביותר שיש בכל תחום. המטבח מצויד במיטב המכשירים ובסלון נחה לה בשקט מערכת הקולנוע הביתית שמחכה רק לכם. 

לאחר שהיה מענגת בג'קוזי מקורה ענק שממוקם באמצע הגינה הירוקה והמטופחת, אפשר לקרוא ספר מעניין לאורו של הקמין בימי החורף או לחלופין לראות סרט טוב וליהנות מהמזגן בלילות הקיץ החמים. 
שורה תחתונה כמו שסבתא תמיד אומרת אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני, לכן חשוב מאוד להיכנס לעולם הנישואין עם חוויה שתשאיר חותם על כל השנים הטובות שעוד יבואו. אי לכך ובהתאם לזאת, אין דרך טובה יותר להתחיל חיים משותפים מאשר בחופשה בצימר רומנטי ומפנק... 


 
צימרים ספא במורד ההר  לפרטים  נוספים בטלפון :   050-4842019  |   050-4842019
ירח דבש וילות