צימרים
ימי נישואין

אם אתם מחפשים מקום מיוחד להצעת נישואין שבו בת הזוג שלכם לעולם לא תסרב צימרים להצעות נישואין זה הפתרון המושלם עבורכם,וישנם כיום המון צימרים יוקרתיים ואיכותיים שיכולים להתאים מאוד.

העולם כמו שאנחנו מכירים היום, אינו דומה לעולם הקדום. שם היה אפשר לעשות הכל ברוגע ובנחת עם כל הזמן שבעולם, ולא משנה במה אתה עוסק היית עובד עד השקיעה ותו לא. כיום אנחנו יכולים רק לחלום על מציאות כזו.

בימינו העבודה, הדאגות והחשבונות רודפים אחריך כמעט לכל מקום. למה כמעט? כי ישנם כמה רגעי חסד, כמה אירועים קטנים בחיים שמהווים מעין אי קטן של שפיות בתוך הכאוס שאנו חיים בו. אחד מהאירועים הללו הם ימי נישואין. ביום הנישואין המוח נח, הגוף נרגע ואתם מקדישים את כל הזמן שבעולם רק לבן הזוג שלכם.

אתם בטח שואלים את עצמכם איפה אפשר למצוא מקום כזה שבו חוגגים ימי נישואין ללא שום הפרעה?

התשובה ברורה מאליה, צימר בצפון זה בדיוק המקום שבו חלומות מתגשמים.
לאחר בדיקה קצרה באינטרנט, או אצל האורחים הקודמים שלנו, גם אתם תגיעו למסקנה שאין מקום מושלם יותר מאשר אחת הדירות של "ספא במורד ההר".

הצימרים המדהימים שלנו ממוקמים במורדות הגליל המערבי, היכן שהנוף המרהיב הפרוש לכל הכיוונים עוזר לכם להתחבר לטבע ולסדר מחדש את סדרי העדיפות שלכם.
בזמן השהייה בג'קוזי המקורה הענק שיושב ומחכה לכם באמצע הגינה המטופחת, תגיעו למסקנה שאולי כדאי להשקיע קצת פחות בעבודה וקצת יותר במה שבאמת חשוב – בןבת הזוג שלכם.

על מנת לספק לזוג את זמן האיכות שהם צריכים ציידנו את דירות הנופש במיטב המוצרים המתקדמים ביותר.
בסלון אפשר ליהנות ממערכת הסטריאו או מסרט במערכת הקולנוע הביתית.
צימרים לפי שעות
אם רעבים אין שום צורך לצאת החוצה אלא אפשר להכין ארוחת גורמה במטבח הפרטי שלכם ולאכול על השולחן בחוץ לאורו של הירח. בשאר הזמן אנו מזמינים את אורחינו ליהנות ממסאז'ים מפנקים ומקצועיים מהצוות שלנו.

בקיצור במקום לבזבז את החופשה שלכם על רעיונות איך להעביר את הזמן, אנו בספא במורד ההר מביאים את כל ההנאות שיש ישר לפתח הצימר שלכם.
לסיכום ימי נישואין אינם סתם עוד ימים בלוח השנה אלא הם נקודת עצירה להתרעננות שמחזירה את הצבע ללחיים ואת הרומנטיקה לקשר. ואין מקום רומנטי יותר מאשר "ספא במורד ההר".
צימרים מפוארים - ספא במורד ההר

 
צימרים ספא במורד ההר  לפרטים  נוספים בטלפון :   050-4842019  |   050-4842019
צימרים להצעות נישואין | צימר בצפון וילות