צימרים
בקתות עץ

בקתות עץ – מחזירים עטרה ליושנה אין ספק שאנחנו חיים בתקופה מרתקת מבחינה טכנולוגית. מאז תחילת המהפכה התעשייתית בארצות הברית ועד היום קצב ההתפתחות הטכנולוגית בעולם מציגה גרף ליניארי עולה.
 
גרף זה ממשיך לצמוח בכל יום שעובר, ובכל עשור הקצב ממשיך לעלות. אחת המגמות היפות שהחלה לתפוס תאוצה בשנים האחרונות היא הניסיון לשמר את הישן. עד לפני תקופה זו העולם התמחה בהרס הישן ובאימוץ החדש והמתקדם. כיום ניתן לראות אנשים אשר בוחרים לאמץ את הישן לצד החדש.
אחת הדוגמאות היפות לכך הוא בקתות עץ המרכיבות את מרבית ה- צימרים במדינה שלנו. כלפי חוץ הצימר נראה כבקתת עץ מוקפת בצמחיה, דבר אשר מעורר באדם תחושה של נוסטלגיה.
 
כלפי פנים בקתות עץ אלו מאובזרות בכל החידושים הטכנולוגים הקיימים. למעשה ניתן לומר שכיום בקתת עץ נחשבת ליוקרתית יותר מחדר מבטון או מפלדה (הסיבה לכך היא חלקית עקב קצב ההעלמות המטריד של העצים וחלקית בגלל המגמה לאמץ את הישן). כיום אין כמעט ישוב בגליל או בגולן שלא מתהדר בשלטים המכריזים על צימרים הבנויים כ- בקתות עץ אוטנטיות המציעות לנופש חוויה של כפר ושל טבע.
 נאלץ להסכים עם אותם שלטים שכן עצם הבניה מעץ מעניקה תחושה של "בחוץ" ושל "טבע" שכל כך חסר לאנשים המתגוררים בערים. ולמעשה אותם בקתות עץ הם חלק חשוב בצמיחה של תיירות הצימרים במדינה.
 

 ישנו צימר אחד שהשכיל לשלב בין ישן לחדש, בין טבע לבניה, בין טכנולוגיה למראה אוטנטי. צימר זה הוא "ספא במורד ההר" השוכן למרגלות הגליל המערבי. מקום זה מכיל שלושה צימרים מפוארים.
 
לכל צימר יש מרפסת עם ג'קוזי הפונה לנוף מרהיב, בקתת עץ מפוארת, ושירות אדיב. כל זה לצד נוף מדהים, אטרקציות רבות ומסלולי טיול רבים.
 השילוב המנצח בין ישן לחדש הוא שמעמיד את "ספא במורד ההר" כאחד מהצימרים היוקרתיים והמפוארים שיש. בקתות העץ הגדולות מכילות בתוכן, כאמור, את כל החידושים הטכנולוגים ואת הפינוקים הנדרשים לצימר.
 
אך עם זאת מצליח "ספא במורד ההר" לא לאבד את האוטנטיות ואת הישן שבבניה בעץ מסביב לטבע מרהיב.
בקתות עץ בגליל - צימר ספא במורד ההר

 
צימרים ספא במורד ההר  לפרטים  נוספים בטלפון :   050-4842019  |   050-4842019
בקתות עץ | צימר | צימרים וילות